Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/cmusavirlik.com/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/cmusavirlik.com/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Ek Gelir Elde Etmek İçin 3 Yol

Written by Genel


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/cmusavirlik.com/httpdocs/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Hayatın taleplerinin çoğaldığı mevcut koşullar altında artan gelir kaygısı, hayati ve acil bir hedef haline geldi. Ancak, finansal gelecekleri ve ailelerinin geleceği ve refahı hakkında ciddi düşünenlerin aklına gelen soru parayı nasıl kazanacakları? Ve ek gelir elde etmek için ne yapmaları gerektiğidir. Özellikle de küreselleşmenin ve internetin olduğu gibi, paraya inanılmaz derecede erişimde kolaylık sağladığı bir ortamda.

İlk hedefiniz kolay bir şekilde nasıl para kazanacağınızı bulmaya çalışmayın ama parayı nasıl akıllıca aldığınızı görün. Ancak, gününün çoğunu yoğun bir şekilde düşünme ve beden çalışmasını harcayan bir çalışan, ek gelir getirme fırsatını nasıl bulabilir?

Cevap: Bazıları işlerin zaman ve çaba gerektirmeyen ve sermayeye bile ihtiyaç duymayan çok sayıda fırsat ve seçeneğin mevcut olması.

İstanbul Mali müşavir sitesi olarak size Ek gelir elde etmek için 3 yol hakkında bilgi vermek istedik. Yetenek ve imkanlarınız doğrultusunda bu yolları kullanarak kazanç elde edebilirsiniz.

1.Kişisel yetenekleriniz

Mevcut işinizde işinizin doğası nedir? Hangi yetenekleri aşıyorsunuz? Yeteneklerinizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi bilmek, en iyi şekilde kullanmak için ilk anahtarınızdır, bilgisayarların programlanması veya bakımı konusunda uzman mısınız? Yoksa tamir ve bakım konusunda uzmanlaşmış yetenekli bir teknisyen misiniz? Veya işinizdeki görevleri yerine getirirken deneyim ve hıza sahip bir İstanbul mali müşavir misiniz? Yoksa idari bir pozisyonda mısınız ve iyi yönetim yeteneklerine ve deneyime sahip misiniz? İşinizde ve becerileri ne olursa olsun doğanın onlardan yararlanabilir ve onlardan ek bir gelir kaynağı para almak ve bir yaşam daha hassas, üretim ve verimlilik ve dolayısıyla daha belirgin ve refahı yönünde bir yönelim olarak.

Kişisel beceri ve deneyimleriniz sınırlı ölçüde olabilir. Bunun içinde yapabildiğiniz en iyi alanda bir hedef belirlemeniz gerekiyor. Yeteneğiniz doğrultusunda yapacağınız işin altını doldurmak en iyi performansı sergilemenizi sağlayacaktır. Bu sayede girmiş olduğunuz pazarda daha uzman ve daha güvenilir birisi olursunuz.

Kendinizi anlatırken sizi mükemmel olarak tanımlayabilecek bir CV ile uzmanlığınızın da dışında bir tecrübe istememelisiniz. Aksi takdirde sizden beklenilen çok daha altında bir performans göstererek memnuniyetsizlik yaratabilirsiniz. Ek gelir elde etmek istiyorsanız İstanbul mali müşavir olarak bize sorarsanız mutlaka kendinize uygun işleri kabul etmeniz gerekiyor.  Bu da sizi zamanla başarıya götürecektir.

İlginizi çekebilir :Başarılı Bir Pazarlama Planı Nasıl Hazırlanır? 

Üstelik işinizde göstermiş olduğunuz başarı zamanla sizi daha başka hedeflere doğru da götürebilecektir. İleri görüşlü, planlı ve dikkatli olmak sizin finansal kaynaklarınızın artırılması için önemlidir.

2.Küçük Projeden Başlamalısın?

Kendi kişisel özerklik ve finansal özgürlük konusunda akıllı ve pratik bir fikirdir. Mühendislik mesleği uzmanları tarafından önerilen bir geçiş adımıdır. İşi yönetmek için akıllıca bir başlangıç ​​olarak kabul edilebilir proje özellikleri olduğuna göre deneyim kazanabilirsiniz.

3.Yatırım yapmadan kazanmak

Bir çalışanın yatırım yaparak yeni bir gelir yaratması için öncelikle, kabul edilebilir bir gelir yaratabilir sermayeye ihtiyacı vardır. Yatırım için ihtiyaç duyduğu sermaye miktarı ve ondan beklenen gelir, çalışanın yatırım yapmaya karar verdiği alana bağlıdır.

Bir önceki yazımız olan Sahip olduğunuz 5 Şeye Yatırım Yapmak başlıklı makalemizde nasıl kazanırım, nasıl kazanırsın ve yatırım yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Last modified: 5 Nisan 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir